Jesteśmy organizacja pożytku publicznego, przekazując nam 1% swojego podatku pomagasz nam realizować cele statutowe.
Składając deklarację podatkową wystarczy, że wpiszesz KRS 0000370216 i nazwę Fundacji POCZTOWY DAR. Twój dar pomoże naszym podopiecznym w realizacji ich marzeń!

Darczyńcy

Poczta Polska to, operator narodowy i największy Polski operator pocztowy. Z jej usług korzysta 95% Polaków. Największa sieć placówek w kraju, 87 000 pracowników oraz miliardy listów i przesyłek rocznie czyni ją zaufanym partnerem na rynku. Poczta to też przedsiębiorstwo nowoczesne, które nieustannie się rozwija. Bank Pocztowy S.A., Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Poczta Polska Usługi Cyfrowe, Pocztylion, POSTDATA, Pocztowa Agencja Usług Finansowych, POST-TEL – to członkowie Grupy Kapitałowej Poczta Polska. Świadczone przez nich usługi nieustannie wzbogacają ofertę Spółki.

Zobacz więcej

Bank Pocztowy jest masowym bankiem detalicznym dla klientów indywidualnych z uzupełniającą ofertą dla mikro- i małych przedsiębiorstw. Jego akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. (75% minus jedna akcja) oraz PKO BP S.A. (25% plus jedna akcja). Bank Pocztowy oferuje największy w Polsce dostęp do usług finansowych w placówkach własnych, sieci placówek pocztowych na terenie całego kraju oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Misją Banku jest prosta i dostępna bankowość. Realizując jej założenia, Bank dużą wagę przykłada do edukacji finansowej społeczeństwa, przyczyniając się w ten sposób do zapobiegania zjawisku wykluczenia finansowego.

Zobacz więcej

POSTDATA S.A. działa na rynku od 1995 roku. Została utworzona w celu wsparcia i rozwoju informatyzacji procesów biznesowych Poczty Polskiej S.A. Spółka systematycznie rozwija się i wykorzystuje w swoich produktach najnowsze technologie. Firma oferuje kompletne rozwiązania dla Poczty Polskiej S.A. i świadczy kompleksowe usługi z zakresu informatyki - od analizy procesów biznesowych, projektowania rozwiązań, poprzez ich integrację, wytworzenie, wdrożenie, serwis i opiekę autorską. Obsługa klienta w okienku pocztowym odbywa się dzięki systemom informatycznym zbudowanym przez POSTDATA. Systemy te wspierają również m.in. usługi Banku Pocztowego S.A.

Zobacz więcej