Jesteśmy organizacja pożytku publicznego, przekazując nam 1% swojego podatku pomagasz nam realizować cele statutowe.
Składając deklarację podatkową wystarczy, że wpiszesz KRS 0000370216 i nazwę Fundacji POCZTOWY DAR. Twój dar pomoże naszym podopiecznym w realizacji ich marzeń!

Puszki-skarbonki Fundacji Pocztowy Dar w placówkach pocztowych

puszki-plakat_referenceOd listopada br., w 31 placówkach Poczty Polskiej pojawiły się puszki – skarbonki, do których zbierane są środki na wsparcie najmłodszych podopiecznych Fundacji Pocztowy Dar. Docelowo w przyszłości puszki pojawią się w znacznie większej liczbie lokalizacji.

Klienci, którzy będą chcieli wesprzeć działania Fundacji Pocztowy Dar mogą znaleźć puszki bez problemu. Znajdują się one na ladach, przy okienkach pocztowych.

Wszystkie środki ze zbiorki do puszek zostaną  przeznaczone na pomoc dla dzieci – najmłodszych podopiecznych Fundacji Pocztowy Dar.

Fundacja Pocztowy Dar działa od 2010 r. Jej celem jest m.in. prowadzenie działań w zakresie ochrony życia i zdrowia oraz wyrównywania szans edukacyjno-rozwojowych. Pomoc, którą świadczy trafia przede wszystkim do osób, które mają problemy zdrowotne i polega m.in. na dofinansowywaniu zabiegów medycznych, rehabilitacji, zakupu leków, sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Beneficjentami Fundacji są także uzdolnione dzieci otrzymujące stypendia edukacyjne oraz osoby poszkodowane w czasie katastrof i klęsk  żywiołowych.